CIOCAN PENTRU ZIDĂRIE 2000G
-
47,73 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea lamei: | drewno |
| Lungime: | 300 mm |
| Material blat de lucru: | stal |
| Numărul de magneți: | 6475 |
| Grosimea capului: | 50 mm |
| Lungimea capului: | 120 mm |
| Masa: | 2000 g |
| Protectie tije: | gumowy pierścień osłaniający|metalowa tuleja |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
