CIOCAN 200G
-
10,98 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea lamei: | drewno |
| Lungime: | 280 mm |
| Material blat de lucru: | stal |
| Numărul de magneți: | 1041 |
| Grosimea capului: | 19 mm |
| Lungimea capului: | 95 mm |
| Masa: | 200 g |
| Protectie tije: | gumowy pierścień osłaniający|metalowa tuleja |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
