BURGHIU ȘFREDEL 30MM, PRINDERE HEXAGONALĂ
-
18,02 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 30 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime totală: | 165 mm |
| Material: | stal węglowa #45 |
| Numărul de magneți: | 40-45 HRC |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Aplicație: | drewno |
| Finisarea piesei de lucru: | hartowana |
