SET BURGHIU PENTRU METAL HSS, 7,5MM, 10 BUC
-
38,42 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 7.5 mm |
| Lungime totală: | 109 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 69 mm |
| Material: | HSS 6542 |
| Numărul de magneți: | 338 |
| Tip suport de scule: | walcowy |
| Aplicație: | stal|żeliwo|metale nieżelazne|tworzywo sztuczne |
| Finisaj de suprafață: | oksydowana|polerowana |
| Intărit: | 1100 min⁻¹ |
| Numărul de piese din set: | 10 |
