SET BURGHIE METAL HSS 3MM - 10 BUC
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 3 mm |
| Lungime totală: | 61 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 33 mm |
| Material: | HSS 6542 |
| Numărul de magneți: | 338 |
| Tip suport de scule: | walcowy |
| Aplicație: | stal|żeliwo|metale nieżelazne|tworzywo sztuczne |
| Finisaj de suprafață: | oksydowana|polerowana |
| Intărit: | 2600 min⁻¹ |
| Numărul de piese din set: | 10 |
