BURGHIU UNIVERSAL 6MMX100MM
-
3,31 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 6 mm |
| Lungime totală: | 100 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 60 mm |
| Material: | stal węglowa #45 |
| Material lamei: | YG6X |
| Numărul de magneți: | 90-92 HRC |
| Tip suport de scule: | walcowy |
| Aplicație: | beton|stal|granit|aluminium|ceramika|drewno|PVC |
| Numărul de piese din set: | 1 |
