BURGHIU SDS+, VÂRF X, 14X1000MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 14 mm |
| Lungime totală: | 1000 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 930 mm |
| Margini de tăiere suplimentare: | tak |
| Material: | 40Cr |
| Material lamei: | DD carbide |
| Numărul de magneți: | 40 HRC |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Aplicație: | żelbet |
| Finisaj de suprafață: | szlifowana |
| Lipire automată: | tak |
| Tip spirală: | pojedyncza |
| Tipul lamei: | X-tip |
