CHEIE TUBULARĂ HEXAGONALĂ 6MM 3/8''
-
1,38 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 17 mm |
| Dimensiunea capacului: | 6 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/8" (9.5 mm) |
| Lungime: | 28 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 43-47 HRC |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 10 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
| Încuietori de blocare: | tak |
