APARAT DE TĂIAT FAIANȚĂ 800MM
-
493,31 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | pokryte azotkiem tytanu |
| Funcții: | cięcie proste|cięcie pod kątem |
| Material: | stal|guma|PVC |
| Material lamei: | YG6X |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 0-45 ˚ |
| Aplicație: | glazura |
| Conținutul trusei: | przyrząd do cięcia glazury|kątownik|kółko tnące |
| Dimensiunile bazei: | 800x180 mm |
| Dimensiunile roții de tăiere: | 22x14x2 mm |
| Grosimea farfuriei: | 16 mm |
| Lungimea de tăiere: | 800 mm |
| Masa: | 9 kg |
