LAMPĂ GAZ CU APRINDERE PIEZO
-
62,50 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Greutate cu rezervorul gol: | 0.3 kg |
| Putere: | 1.7 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Tipul de gaz de alimentare: | butan z butli zewnętrznej |
| Tipul recipientului de gaz: | jednorazowy|gwintowany|samouszczelniający|pod bezpośrednim ciśnieniem|typ EN417 |
| Unghi de lucru: | 360 ˚ |
| Aplicație: | jubilerstwo|rękodzieło|modelarstwo|gastronomia|opalanie niewielkich powierzchni metalowych lub drewnianych|rozpalanie kominków, grilli, pieców|gięcie i formowanie na ciepło|zgrzewanie i klej |
| Aprindere piezo: | tak |
| Consumul de gaz: | 123 g/h |
| Unghiul de înclinare a capului: | 360 ˚ |
