SET LAME PENTRU FIERĂSTRĂU PENDULAR, 5 BUC, 21TPI, TIP U
-
9,08 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 21 TPI |
| Grosime: | 1.0 mm |
| Lungime: | 70 mm |
| Lungime de lucru: | 53 mm |
| Material: | HSS |
| Tip suport de scule: | typ U |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | cienkie arkusze metalu (1-3 mm) |
| Lăţime: | 8 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
