SET LAME PENTRU FIERĂSTRĂU PENDULAR, 5 BUC, 6TPI, TIP U
-
14,13 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 6 TPI |
| Grosime: | 1.27 mm |
| Lungime: | 100 mm |
| Lungime de lucru: | 83 mm |
| Material: | bimetal |
| Tip suport de scule: | typ U |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | miękkie i twarde drewno (5-50 mm)|wszystkie rodzaje płyt, także laminowane |
| Lăţime: | 8 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
