SET LAME PENTRU FIERĂSTRĂU PENDULAR, 5 BUC, 24-10TPI
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 24-10 TPI |
| Grosime: | 1.0 mm |
| Lungime: | 100 mm |
| Lungime de lucru: | 75 mm |
| Material: | HSS |
| Tip suport de scule: | typ T |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | płyty metalowe (1.5-10 mm)|rury i kształtowniki, także aluminiowe (< 30 mm) |
| Lăţime: | 7.8 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
