SET LAME PENTRU FIERĂSTRĂU PENDULAR, 5 BUC, 32TPI
-
9,55 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 32 TPI |
| Grosime: | 1.0 mm |
| Lungime: | 75 mm |
| Lungime de lucru: | 50 mm |
| Material: | HSS |
| Tip suport de scule: | typ T |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | bardzo cienkie arkusze metalu (0.5-1.5 mm) |
| Lăţime: | 8 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
