SET LAME PENTRU FIERĂSTRĂU PENDULAR, 5 BUC, 8TPI
-
11,70 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 8 TPI |
| Grosime: | 1.0 mm |
| Lungime: | 100 mm |
| Lungime de lucru: | 75 mm |
| Material: | HSS |
| Tip suport de scule: | typ T |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | aluminium|metale nieżelazne|grube arkusze metalu (3-15 mm)|rury i kształtowniki, także aluminiowe (< 30 mm) |
| Lăţime: | 8 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
