SET LAME FIERĂSTRĂU PENDULAR, 5 BUC, 8TPI
-
4,51 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 8 TPI |
| Grosime: | 1.2 mm |
| Lungime: | 100 mm |
| Lungime de lucru: | 75 mm |
| Material: | HCS|stal 65Mn |
| Tip suport de scule: | typ T |
| Tipul de tăiere: | proste |
| Aplicație: | miękkie drewno (4-50 mm)|płyta wiórowa|sklejka|płyta pilśniowa |
| Lăţime: | 8 mm |
| Numărul de piese din set: | 5 |
