DREPTAR ALUMINIU, 2 BULE, 1.5M
-
75,72 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Fiole: | 2 |
| Formă: | prostokąt |
| Grosimea peretelui: | 1.1 mm |
| Lungime: | 1500 mm |
| Material: | aluminium|ABS |
| Rezistență la șocuri: | nie |
| Tip: | murarska |
| Tipul indicației laser: | 1 mm/m = 0.057˚ |
| Aplicație: | wyrównywanie dużych powierzchni z betonu lub kruszcu|wyznaczania linii początkowej podczas układania kafelków |
| Înălţime: | 18 mm |
| Lăţime: | 100 mm |
