MINI FOLDING SCAFFOLD
-
809,17 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea platformei: | 103.5x40 cm |
| Material: | aluminium |
| Material platforma: | preparowana wodoodporna sklejka |
| Numărul de roți: | 2 |
| Colică: | tak |
| Dimensiuni când este desfășurat: | 154x113.5x86 cm |
| Dimensiuni pliate: | 152x45.5x14.5 cm |
| Înălțimea de utilizare a platformei: | 89.5 cm |
| Masa: | 12.5 kg |
