NIVELĂ LASER VERDE 12 LINII, 3D
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dimensiunea firului trepiedului: | 1/4" (6.35 mm) 20UNC |
| Grosimea frunzelor: | 2 |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Precizie laser: | ± 3 mm / 10 m |
| Timpul de lucru: | 8 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tipul indicației laser: | dwunastoliniowy |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 5200 mAh |
| Conținutul trusei: | laser|uchwyt do mocowania |
| Încărcător: | USB |
| Interval de autoreglare: | ± 4 ˚ |
| Interval de temperatură de funcționare: | -10 ~ +50 ˚C |
| Laser: | tak |
| Masa: | 0.45 kg |
| Putere: | akumulatorowe |
| Putere laser: | ≤ 1 mW |
