NIVELĂ LASER ÎN 5 PUNCTE
-
589,41 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea firului trepiedului: | 1/4" (6.35 mm) 20UNC|5/8" (15.9 mm) 11UNC |
| Grosimea frunzelor: | 2 |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Precizie laser: | ± 1.5 mm / 5 m |
| Timpul de lucru: | 30 h |
| Tipul indicației laser: | pięciopunktowy |
| Conținutul trusei: | laser|spodarka |
| Domeniu de lucru: | 20 m |
| Interval de autoreglare: | ± 3 ˚ |
| Interval de temperatură de funcționare: | -10 ~ +40 ˚C |
| Laser: | tak |
| Masa: | 0.34 kg |
| Putere: | bateryjne |
| Putere laser: | ˂ 1 mW |
