FILIERĂ M4, HSS
-
8,33 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru exterior: | 20 mm |
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Grosime: | 5 mm |
| Mărimea: | M4 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 223 |
| Pasul filetului: | 0.7 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Masa: | 20 g |
