TAROD M14X2MM
-
32,78 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Lungime: | 110 mm |
| Mărimea: | M14 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 376 |
| Pasul filetului: | 2 mm |
| Diametrul arborelui: | 11 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Lungimea firului: | 30 mm |
| Masa: | 110 g |
| Precizia filetului: | 1-stopniowe |
