TESTER DIGITAL TENSIUNE 12-250V
-
4,76 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul forajului: | płaski |
| Iluminare de fundal: | 12-250 V d.c. |
| Lungime: | 130 mm |
| Tensiune - metoda contactului: | 12-250 V a.c. |
| Tensiune - metoda inductivă: | 12-250 V a.c. |
| Viteza de masurare: | LCD |
| Aplicație: | elektryczne |
| Frecvența tensiunii măsurate: | 50-500 Hz |
| Indicatoare LED: | tak |
| Test de continuitate: | tak |
| Testul pământului: | tak |
