TESTER TENSIUNE CU LANTERNĂ
-
38,93 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Funcția lanternă: | tak |
| Iluminare de fundal: | 3 V d.c. |
| Iluminare de fundal cu LED: | tak |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Lungime: | 155 mm |
| Material: | ABS |
| Reglarea sensibilității: | tak |
| Tensiune - metoda inductivă: | 12-1000 V a.c. |
| Tipul indicației laser: | -10 ~ +60 ˚C |
| Aplicație: | elektryczne |
| Frecvența tensiunii măsurate: | 50/60 Hz |
| Indicatoare LED: | tak |
| Interval de temperatură de funcționare: | 0~40 ˚C |
| Intrerupator: | tak |
| Oprire automată: | tak |
| Putere: | bateryjne |
| Semnal sonor: | tak |
| Test de conducere: | nie |
| Test de continuitate: | tak |
