TESTER TENSIUNE, 90-1000V SENZIT. RIDIC
-
15,91 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul forajului: | płaski |
| Dimensiunea vârfului plat: | 4.5 mm |
| Iluminare de fundal: | 3 V d.c. |
| Iluminare de fundal cu LED: | tak |
| Material: | ABS |
| Reglarea sensibilității: | nie |
| Tensiune - metoda inductivă: | 90-1000 V a.c. |
| Tipul indicației laser: | -10 ~ +60 ˚C |
| Aplicație: | elektryczne |
| Indicatoare LED: | tak |
| Interval de temperatură de funcționare: | 0~50 ˚C |
| Intrerupator: | nie |
| Oprire automată: | nie |
| Putere: | bateryjne |
| Test de conducere: | tak |
| Test de continuitate: | tak |
