PRESĂ PENTRU ARCURI 82X355MM
-
68,16 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 82 mm |
| Dimensiunea capacului: | 21 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime de lucru: | 355 mm |
| Material: | stal węglowa #45 |
| Aplicație: | do sprężyn |
| Finisaj de suprafață: | hartowana |
| Numărul de piese din set: | 2 |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
