PRESĂ PENTRU ARCURI 65-125MM/88-160MM/126-212
-
526,58 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 21 mm |
| Fixare: | 3-punktowe |
| Forta de presare: | 1500 kg |
| Lungime: | 400 mm |
| Lungime de lucru: | 300 mm |
| Material: | stal węglowa #45 |
| Material blat de lucru: | 65-125|88-160|126-212 mm |
| Aplicație: | do sprężyn MacPhersona |
| Conținutul trusei: | ściągacz jednokolumnowy|uchwyt x3 |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
| Numărul de piese din set: | 7 |
