EXTRACTOR RULMENȚI2 BRAȚE, 4''/100MM - 1,4T
-
35,14 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 100 mm |
| Dimensiunea cheii: | 12 mm |
| Distanța maxilarelor: | 100 mm |
| Forta de presare: | 1.4 t |
| Lungimea maxilarului: | 80 mm |
| Mărimea: | 4" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 2 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M10x1.5x96 mm |
