EXTRACTOR RULMENȚI 2BRAȚE 4''/100MM - 1,2T
-
25,75 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 60 mm |
| Dimensiunea cheii: | 10 mm |
| Distanța maxilarelor: | 100 mm |
| Forta de presare: | 1.2 t |
| Lungimea maxilarului: | 50 mm |
| Mărimea: | 4" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de brațe: | 2 |
| Dimensiunile șuruburilor: | M8x1.5x96 mm |
