CHEIE PENTRU ȚEVI 450MM
-
67,03 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul conductei: | 2.5" (63 mm) |
| Lungime: | 450 mm |
| Lungime de lucru: | żeliwo |
| Mărimea: | 18" |
| Material fălcilor: | CrMo |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Duritatea corpului: | 40-49 HRC |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
