CLEȘTE 250MM
-
46,13 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Fălci mobile: | tak |
| Lungime: | 250 mm |
| Mărimea: | 10" |
| Material blat de lucru: | 0-42 mm |
| Material de manevrare: | stal węglowa |
| Material fălcilor: | CrMo |
| Tipul de maxilar: | zaokrąglone |
| Aplicație: | spawalnicze |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Finisaj maxilar: | chromowane |
