CLEȘTE AUTOBLOCANT CU LANȚ 500MM
-
60,56 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 250 mm |
| Lungimea lanțului: | 500 mm |
| Mărimea: | 10" |
| Material de manevrare: | stal węglowa |
| Material lanț: | 40Mn |
| Numărul de magneți: | tak |
| Numărul de ventuze: | 40CrV |
| Aplicație: | spawalnicze |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Finisaj maxilar: | niklowane |
| Tip: | z łańcuchem |
