CLEȘTE DE STRÂNGERE CU CLEMĂ TIP''C''280MM
-
44,05 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Fălci mobile: | tak |
| Lungime: | 280 mm |
| Mărimea: | 11" |
| Material blat de lucru: | 0-80 mm |
| Material de manevrare: | stal węglowa |
| Material fălcilor: | 40CrV |
| Aplicație: | spawalnicze |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Finisaj maxilar: | niklowane |
| Tip: | C |
