CLEȘTE AUTOBLOCANT PLAT 200MM
-
35,67 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Fălci mobile: | tak |
| Lungime: | 200 mm |
| Mărimea: | 8" |
| Material blat de lucru: | 0-50 mm |
| Material de manevrare: | stal węglowa |
| Material fălcilor: | 40CrV |
| Numărul de ventuze: | stal węglowa |
| Aplicație: | spawalnicze |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Finisaj maxilar: | niklowane |
| Temperatura de lucru: | 75 mm |
| Tip: | szerokie szczęki |
