CHEIE REGLABILĂ PENTRU ȚEVI MÂNER ALUMINIU 350MM
-
69,19 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul conductei: | 1.5" (38 mm) |
| Lungime: | 350 mm |
| Lungime de lucru: | aluminium |
| Mărimea: | 14" |
| Material fălcilor: | stal węglowa |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
