CHEIE REGLABILĂ PENTRU ȚEVI MÂNER ALUMINIU 300MM
-
50,61 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul conductei: | 1" (25 mm) |
| Lungime: | 300 mm |
| Lungime de lucru: | aluminium |
| Mărimea: | 12" |
| Material fălcilor: | stal węglowa |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
