CHEIE REGLABILĂ PENTRU ȚEVI 900MM
-
225,86 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul conductei: | 4" (100 mm) |
| Lungime: | 900 mm |
| Lungime de lucru: | żeliwo|PVC |
| Mărimea: | 36" |
| Material fălcilor: | stal węglowa |
| Tip: | odgięta głowica |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj de suprafață: | czerniona|fosfatowana |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
