CHEIE REGLABILĂ PENTRU ȚEVI 250MM
-
34,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul conductei: | 1" (25 mm) |
| Lungime: | 250 mm |
| Lungime de lucru: | żeliwo|PVC |
| Mărimea: | 10" |
| Material fălcilor: | stal węglowa |
| Tip: | odgięta głowica |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj de suprafață: | czerniona|fosfatowana |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
