CHEIE REGLABILĂ 16-38MM, 300MM
-
45,78 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Auto-reglare: | tak |
| Formă: | hakowy |
| Lungime: | 300 mm |
| Material blat de lucru: | 16-38 mm (5/8" - 1-1/2") |
| Material de manevrare: | ABS|TPR |
| Material fălcilor: | stal węglowa #45 |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Contact în trei puncte cu șurubul: | tak |
| Deschidere rapida: | tak |
| Duritatea maxilarului: | 46-52 HRC |
| Finisaj de suprafață: | oksydowana |
| Finisaj maxilar: | hartowane |
| Latimea maxilarului: | 14 mm |
