CHEIE PENTRU ȚEVI, TIP GERMAN, 275MM
-
48,33 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul conductei: | 35 mm |
| Intervalul de deschidere a maxilarului: | 70 mm |
| Lungime: | 275 mm |
| Mărimea: | 10.5" |
| Material fălcilor: | stal węglowa #45 |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Duritatea maxilarului: | 47-53 HRC |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Finisaj maxilar: | hartowane |
| Latimea maxilarului: | 14 mm |
