CHEIE REGLABILĂ GRADATĂ 200MM CRV
-
25,76 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Deschiderea maxilarului: | 29 mm |
| Dinți pe inch: | nie |
| Lungime: | 200 mm |
| Mărimea: | 8" |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 3117 |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj maxilar: | polerowane |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
