CLEȘTE AUTOBLOCANT TIP ''LL'' 0-10MM
-
67,90 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 215 mm |
| Material blat de lucru: | 0-10 mm |
| Material de manevrare: | stal węglowa |
| Material fălcilor: | CrMo |
| Numărul de magneți: | tak |
| Tipul de maxilar: | szerokie|zaokrąglone |
| Aplicație: | blacharstwo |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Finisaj maxilar: | niklowane |
| Temperatura de lucru: | 45 mm |
| Tip: | LL |
