CLEȘTE AUTOBLOCANT TIP ''JJ'' 0-15MM
-
60,03 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 230 mm |
| Material blat de lucru: | 0-15 mm |
| Material de manevrare: | stal węglowa |
| Material fălcilor: | CrMo |
| Numărul de magneți: | tak |
| Tipul de maxilar: | podwójne zaokrąglone |
| Aplicație: | blacharstwo |
| Finisaj de suprafață: | satynowa |
| Finisaj maxilar: | niklowane |
| Temperatura de lucru: | 45 mm |
| Tip: | JJ |
