CLEȘTE PENTRU FASONAT ȘI GĂURIT TABLĂ
-
109,19 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Adâncimea maxilarului: | 13 mm |
| Cap rotativ: | tak |
| Diametrul găurii: | 5 mm |
| Distanța găurii de la margine: | 20 mm |
| Lungime: | 285 mm |
| Material: | stal |
| Material de manevrare: | PVC |
| Aplicație: | profilowanie blachy przed łączeniem|wykonywanie otworów pod miejsca spawu |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Latimea maxilarului: | 22 mm |
