CLEȘTE TĂIETOR PENTRU CABLURI ELECTRICE IZOLAT, 250MM VDE
-
174,43 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul de tăiere: | 8 mm |
| Funcții: | cięcie przewodów |
| Iluminare de fundal: | 1000 V |
| Lungime: | 250 mm |
| Material: | CrV |
| Aplicație: | elektryczne |
| Duritatea corpului: | 42-48 HRC |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj maxilar: | czernione|polerowane |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
| VDE: | tak |
