CHEIE HEXAGONALĂ TIP ''L'', IZOLATĂ, 6MM VDE
-
47,86 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Iluminare de fundal: | 1000 V |
| Lungime totală: | 180 mm |
| Mărimea: | 6 mm |
| Material: | CrV |
| Tip de terminatii: | sześciokątna |
| Aplicație: | elektryczne |
| Lățimea totală: | 47 mm |
| VDE: | tak |
