CHEIE TIP ''T'' IZOLATĂ, 3/8'' 200MM, VDE
-
98,67 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/8" (9.5 mm) |
| Iluminare de fundal: | 1000 V |
| Lungime totală: | 207 mm |
| Mâner rotativ: | nie |
| Material: | CrV |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Aplicație: | elektryczne |
| Diametrul tijei: | 15.6 mm |
| Lungimea mânerului: | 160 mm |
| Tip: | T |
| VDE: | tak |
