BIT HEXAGONAL 6, VDE, CU ADAPTOR 1/2'', 120MM
-
70,22 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cuplu: | 52 Nm |
| Dimensiunea hexagonului: | 6 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Iluminare de fundal: | 1000 V |
| Lungime: | 120 mm |
| Material: | CrV |
| Aplicație: | elektryczne |
| VDE: | tak |
