BIT HEXAGONAL 4, VDE, CU ADAPTOR 3/8'', 75MM
-
79,83 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cuplu: | 16 Nm |
| Dimensiunea hexagonului: | 4 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/8" (9.5 mm) |
| Iluminare de fundal: | 1000 V |
| Lungime: | 75 mm |
| Material: | CrV |
| Aplicație: | elektryczne |
| VDE: | tak |
