TUBULARĂ HEXAGONALĂ IZOLATĂ 1/2'', 19MM
-
42,37 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 30.7 mm |
| Dimensiunea capacului: | 19 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Iluminare de fundal: | 1000 V |
| Lungime totală: | 55 mm |
| Lungimea încărcăturii: | 38 mm |
| Material: | CrV |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| Aplicație: | elektryczne |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 27 mm |
| VDE: | tak |
